Ostapenko Architects

Ми переконані, що сучасний інтер'єр та архітектура - це те, що має викликати відгук у душі та серці. Це захоплення та натхнення, смак до життя.
Архітектура є справою нашого життя, тому наше кредо - жити професією, бути цілеспрямованими та творчими.

Ostapenko Architects є архітектурною майстернею, де досвід та натхнення передаються із покоління в покоління.
Засновник компанії Олександр Остапенко є представником династії архітекторів: його батьки були на початку 70-х одними з перших випускників архітектурного факультету у м. Дніпро. Згодом мама Олександра, Остапенко Людмила, стає успішним викладачем архітектурного факультету з 30 річним досвідом, а батько, Остапенко Володимир, відомим архітектором, містобудівельником, та набуває великого професійного досвіду, державних відзнак. Син Олександра, Семен, зараз є студентом архітектурного факультету. Він переймає досвід поколінь, і також приймає участь у створенні нових та сучасних об’єктів архітектури.

Ostapenko Architects – це завжди високий рівень робіт, технологічність та виваженість. Творча професійна команда спроможна привнести до вашого объекту те, що не можна оцінити матеріально, відчути на дотик. Це неповторне відчуття стилю, якість у кожній деталі. Більш ніж за 20 років успішної практики було виконано ряд унікальних робіт як в Україні, так і за кордоном (Австрія, Греція та Германия).

Ми проектуємо комерційні об’єкти, об’єкти суспільного значення, приватні будинки, інтер’єри будинків і квартир, офісів, реставруємо пам’ятки архітектури та історичні будівлі.

Олександр Остапенко

Архітектор

i
Russel Reed

Project Manager

i
Cheryl Ray

Interior Designer